قیمت ورق کامپوزیت

4.7/5 - (28 امتیاز)

قیمت ورق کامپوزیت با توجه به نوسانات ارزی و عوامل تاثیر گذار بسیار متفاوت است اما شرکت نماسازان پارسا با توجه به سابقه قدیمی در این زمینه سعی بر ارائه فروش بهترین ورق های کامپوزیت با مناسب ترین قیمت ها بوده است.

گروه “نما سازان پارسا” نمایندگی رسمی ورق آلومینیوم کامپوزیت، فروش، نصب و نمایندگی ورق کامپوزیت آلوتک و آلومی پیک و همچنین طراحی و اجرای نمای کامپوزیت با بیش از ۲۰ سال سابقه حرفه ای در زمینه نمای کامپوزیت پنل ، تعمیر و نصب تابلوهای چلنیوم و… دارای رزمه قوی از انواع پروژه های شخصی و دولتی است.

 

اگر به دنبال مناسبترین قیمت ورق کامپوزیت همراه با کیفیتی عالی هستید قطعا این مجموعه با سابقه درخشان و اجرای بیش از صدها پروژه بزرگ و کوچک قوی بهترین انتخاب است.

این شرکت اکنون خدمات خود را در سه بخش ذیل متمرکز نموده است :
۱ –واردات و فروش انواع ورق های کامپوزیت آلومینیومی
۲ – طراحی و اجرای نماهای کامپوزیت آلومینیومی و شیشه
۳-طراحی واجرای تابلو و حروف چلنیوم با دستگاههای روز دنیا

قیمت هر متر مربع ورق کامپوزیت

خواهشمندیم با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع دقیق از قیمت ها لطفا با شماره تلفن های  ۰۲۱۶۵۵۰۲۰۶۰ و ۰۲۱۶۵۵۲۸۱۲ تماس بگیرید.

برندضخامت کلضخامت آلومینیوموضعیت رنگگارانتی سالبیمه ایرانابعادواحدفی فروش ریالتوضیحات
آلوتک4 میلیمتر0.3 میلیمترمعمولی،های گلس15101.25*3.20متر مربع2.850.000
آلوتک4 میلیمتر0.3 میلیمترSPECILAL15101.25*3.20متر مربع3.200.000عرض ورق های آینه ای 1.23 میباشد
آلوتک4 میلیمتر0.3 میلیمترشاین15101.25*3.20متر مربع2.950.000
آلوتک4 میلیمتر0.3 میلیمترمعمولی15101.25*3.20متر مربع2.750.000
آلوتک4 میلیمتر0.3 میلیمترشاین مات15101.25*3.20متر مربع2.950.000
آلوتک4 میلیمتر0.23 میلیمترمعمولی-های گلس15101.25*3.20متر مربع2.250.000
آلوتک4 میلیمتر0.23 میلیمترشاین-مات15101.25*3.20متر مربع2.350.000
آلوتک4 میلیمترECOمعمولی-شاین15101.25*3.20متر مربع2.100.000
آلوتک4 میلیمترTABLOمعمولی-شاین15101.25*3.20متر مربع1.950.000
آلوتک4 میلیمتر0.4 میلیمترمعمولی-های گلس15101.25*3.2متر مربع2.870.000
آلوتک4 میلیمتر0.4 میلیمترSPECILAL15101.25*3.2متر مربع3.550.000عرض ورقهای آینه ای 1.23 میباشد
آلوتک4 میلیمتر0.4 میلیمترشاین15101.25*3.2متر مربع3.200.000
آلوتک4 میلیمتر0.4 میلیمترمعمولی-های گلس15101.25*3.2متر مربع3.980.000
آلوتک4 میلیمتر0.5 میلیمترSPECILAL15101.25*3.2متر مربع4.200.000عرض ورقهای آینه ای 1.23 میباشد
آلوتک4 میلیمتر0.5 میلیمترشاین15101.25*3.2متر مربع4.120.000

برخی ورق های کامپوزیت از جنس آلومینیوم هستند و وزن بسیار سبکی دارند،به همین دلیل کاربرد آنها در صنعت بسیار زیاد است و یا از نظر وزن هر ورق از آن حدود پنج کلیوگرم وزن دارد.

بیشترین کاربرد ورق کامپوزیت در ساخت صنعت ساختمان در ساخت نماها و دکوراسیون می باشد که در ادامه به بخشی ازموارد استفاده این محصول اشاره میکنیم:

 • – ساخت نمای بیرونی ساختمان ها و برج ها
 • – استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان ها
 • – جایگاه های سوخت بنزین و CNG
 • – بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی

با توجه به اینکه این محصول جزء مصالح صنعتی و تولید کارخانه ها است بسیاری از خواص مصالح طبیعی نظیر سنگ و چوب نیز در آن یافت می شود.

به منظور بررسی لیست قیمت ورق کامپوزیت لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

هزینه ورق کامپوزیت آلومینیومی ( ACM) را برآورد کنید. ورق های ACM مواد انعطاف پذیر با قیمت مناسبی هستند. متریال موجود در آن یک هسته پلاستیکی است و طرفین آن با یک فیلم آلومینیوم پوشانده شده است.

این متریال جدید نه تنها خواص مواد فلزی را برآورده می کند، بلکه بسیار سبک وزن و کم هزینه است.

 

۲ نوع ورق کامپوزیت آلومینیومی نسوز، کلاس B1 و کلاس A2 وجود دارد.

برای ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز کلاس B1، حاوی ۵۵٪ مواد نسوز است، مواد اصلی شامل اکسید آلومینیوم (Al O) و اکسید منیزیم (MgO) هستند.

هنگامی که ورق های درجه B1 داغ می شوند و در معرض شعله های آتش قرار می گیرند، ۵ دقیقه طول می کشد تا آتشسوزی شروع شود و وقتی آتش را خاموش کردند، آتشسوزی پس از ۱۰ ثانیه خاموش می شود.

برای ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز A2، شامل ۸۸٪ ۹۰٪ مواد نسوز است، مواد اصلی شامل هیدروکسید آلومینیوم (Al (OH) 3) و هیدروکسید منیزیم (Mg (OH) 2) است.

قیمت ورق کامپوزیت از این جهت بسیار مناسب و ارزان است که در برخی موارد  ۲۰ دقیقه زمان لازم است تا ورقه ها آتش بگیرند بنابراین زمان کافی برای خاموش کردن آتشسوزی وجود دارد.

ویژگی های ورق کامپوزیت

در مورد ویژگی ها و مشخصات ورق کامپوزیت نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاومت مکانیکی بالا
 • ضد قارچ
 • محکم و انعطاف پذیر
 • مقاومت در برابر دمای پایین و بالا
 • مقاومت فوق العاده پوسته
 • مقاومت در برابر آب و هوای مختلف
 • وزن سبک، از این رو  آسان برای تولید
 • مقاومت عالی در برابر آتش
 • پوشش یکنواخت رنگ های متنوع
 • نگهداری، شستشو و مراقبت آسان از ورقه ها
 • نصب سریع

ورق کامپوزیت آلوتک یک متریال ساختمانی جدید و پیشرفته است، ساختار انعطاف پذیر این نوع ورقه ها باعث می شود تا به اندازه های مختلف و همچنین شکل متنوعی در آید. برخی از کاربرد های ورق کامپوزیت عبارت اند از:

 • طراحی و ساخت نمای ساختمان با رنگ های متنوع ورق کامپوزیت
 • ورق کامپوزیت در برابر اشعه ما ورا بنفش بسیار مقاوم است و در مجاورت با نور خورشید می تواند مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.
 • با استفاده از این ورقه ها می توان از مزایای چاپ روی صفحه نمایش، وزن سبک اما دوام شگفت آور، و همچنین به عنوان بهترین انتخاب برای تبلیغات در فضای باز استفاده کرد.

شما می توانید این نوع ورقه ها را در ابعاد مختلف و همچنین ابعاد سفارشی داشته باشید.

 

شما میتوانید در این صفحه لیست قیمت ورق کامپوزیت را مشاهده کنید همچنین با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع دقیق از قیمت ها لطفا با شماره تلفن های  ۰۲۱۶۵۵۰۲۰۶۰ و ۰۲۱۶۵۵۲۸۱۲ تماس بگیرید.

خرید ورق کامپوزیت

ورق های کامپوزیت آلومینیومی در این روز ها تبدیل به یک مصالح ساختمانی مورد اعتماد و محبوب شده اند. معماران و ساختمان سازانی که سازه ها را با در نظر گرفتن حساسیت های مدرن و پیچیده طراحی می کنند، از این صفحات کامپوزیت آلومینیومی به طور گسترده استفاده می کنند. این مواد برای نمای ساختمان ، پوشش خارجی ، تابلوهای تبلیغاتی و غیره استفاده می شود.

استفاده از ورق های کامپوزیت برای دکوراسیون داخلی نیز در نظر گرفته شده است. برای مطابقت با تقاضای روزافزون ACP ، بازار مملو از این محصول است و سازندگان سعی می کنند با درج برخی ویژگی های منحصر به فرد از یکدیگر متمایز باشند.

بنابراین ، برای سهولت روند خرید ورق کامپوزیت آلومینیومی ، ما برخی از فاکتور های ضروری را برای شما آورده ایم که باید به آنها توجه کنید

 1. روکش نهایی. اولین ویژگی قابل نمایش در هر پنل کامپوزیت آلومینیومی فینیش آن است. بنابراین ، این یک فاکتور ضروری است که هنگام خرید باید در نظر بگیرید. به ناحیه ای که می خواهید ACP ها را در آن نصب کنید فکر کنید. اگر به موضوع یا طرح رنگ خاصی فکر کرده اید ، باید ACP را مطابق آنچه برنامه ریزی کرده اید خریداری کنید. انواع مختلف دکور های زیبا و هیجان انگیز در ACP وجود دارد، مانند روکش های فلزی ، چوبی ، مرمر ،  روکش های براق ، آینه ای و شاین و غیره. فینیش ورق کامپوزیت با توجه به ناحیه ای که باید در آنها اعمال شود انتخاب می گردد.
 2. مواد به کار رفته در کامپوزیت. ساختمان های اداری و تجاری و حتی مسکونی مطمئناً مستحق مراقبت های زیادی هستند. با استفاده از مواد مقاوم در برابر آتش مانند FR ACP می توانید ایمنی زیادی به سازه اضافه کنید.
 3. سازندگان به تغییرات جدیدی در مواد دست یافته اند که به ویژگی های مقاومت در برابر آتش کمک می کند. ویژگی مطلوب دیگر در این متریال، نیاز به نگهداری کم است. هنگامی که در حال جستجوی متریال برای نمای بیرونی هستید که به نگهداری و مراقبا کمی نیاز داشته باشد می توانید با استفاده از ورق های کامپوزیت این نیاز را به خوبی برطرف کنید.
 4. کاربرد ورق کامپوزیت ورق های کامپوزیت می تواند بر اساس حوزه کاربرد، انتخاب شود. ورقه هایی با لایه چوبی ، شاین ، سنگ مرمر و غیره وقتی دیوارهای داخل ساختمال با آنها پوشیده شده اند عالی به نظر می رسند. شما می توانید جذابیت این ظاهر و استحکام فلزات را در ساختمان خود داشته باشید. دکوراسیون داخلی که به بهترین شکل به نظر می رسد و دارای ویژگی منحصر به فردی در بافت دیوار است ، به راحتی با ACP ها قابل دستیابی است.

حتی عناصر بیرونی ساختمان مانند نما، دیوارهای کناری ، ستون و غیره می توانند با ACP های با کیفیت بالا بدرخشند. ورق های کامپوزیت آلومینیومی که برای نمای بیرونی در نظر گرفته شده اند به منظور کمک به ساختمان در برابر حرارت ، گرد و غبار ، رطوبت و یا هرگونه شرایط جوی دیگر بدون هیچ گونه مشکلی انتخاب می شوند.

این پنل ها به راحتی تمیز می شوند و برای سالها به هیچ گونه تعویضی نیاز ندارند.

 1. اکوفرندلی فاکتور پایدار بسیار مهمی است. متخصصان ساختمان باید راه هایی را برای اطمینان یافتن از این که تولیدات آنها در پر کردن زباله شهرها کمک نمی کند ، بیابند. همچنین ، نیاز به کاهش هزینه ساختمان، قیمت ورق کامپوزیت و تعمیر و نگهداری مستلزم انتخاب مصالح بسیار با دوام است. ACP های بدون سرب و قابل بازیافت این ویژگی را به طور قابل ملاحظه ای در سازه های مدرن به ارمغان می آورند.

بنابراین ، این ۴ مورد اصلی ضروری است که مصرف کنندگان هنگام خرید ورق کامپوزیت برای پروژه های ساختمان خود باید به دنبال آن باشند. این ویژگی ها می تواند به افزایش مزایای استفاده از این مواد در پروژه های ساختمانی کمک کند.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان

اگر به دنبال قیمت ورق کامپوزیت  ارزان اما محصولی با کیفیت هستید می توانید از محصولات این مجموعه با خیلی راحت استفاده کنید. زمانی که می خواهید قیمت ورق کامپوزیت  را براورد کنید لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

ورق های ACP یکی از محبوب ترین مصالح ساختمانی هستند که در سراسر جهان برای صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع ورقه ها می توانند خانه ها و دفاتر شما را از نظر زیبایی جلوه بیشتری بدهند.

در گذشته از ورق کامپوزیت بیشتر برای ساخت تابلو های تبلیغاتی استفاده می کردند. امروزه در پروژه ها و فضاهای مختلف کاربردهایی پیدا می کند، از جمله ؛ پارتیشن های داخلی ، بازسازی ساختمان، سازه های کانتینری ، دیوارهای داخلی ، روکش های معماری، روکش ماشین و بسیاری موارد دیگر.

با این حال ، هنوز بسیاری از عوامل مهم قبل از خرید ACP باید در نظر گرفته شوند و فرایند تصمیم گیری می تواند بسیار زیاد باشد. بنابراین اجازه دهید نکاتی را که باید قبل از خرید ورق ACP بدانید ، بررسی کنیم:

۱٫ ظاهر ورق کامپوزیت

لازم است بررسی شود که آیا سطح ورق آلومینیوم کامپوزیت صاف است یا خیر. صاف بودن ورقه ها نقطه اصلی خرید است. بنابراین هنگام انتخاب یک ورق ACP ، باید مطمئن شوید که ورق هیچ گونه موج دار ، بدون نقص ، بدون خط و خش دارد.

۲ . تست کنید

همیشه قبل از خرید نیاز خود را در نظر بگیرید ، مطمئن شوید که آیا ضخامت با الزامات مطابقت دارد. در صورت امکان ، از یک کولیس ورنیه برای اندازه گیری آن استفاده کنید. پانل دیواری داخلی ۳ میلی متر ، پانل دیوار بیرونی ۴ میلی متر یا بیشتر و ضخامت آلومینیوم ۰٫۵ میلی متر است.

همچنین می توان آهن ربا تهیه کرد تا بررسی کند که صفحه انتخابی از جنس آهن است یا آلومینیوم. همچنین ، در هنگام حرکت ، گوشه ورق ACP می تواند شکسته شود. بنابراین اگر به راحتی بشکند ، بدین معناست که ورق بی کیفیت است.

۳ . برنامه ریزی

هنگام خرید ، دو پانل کامپوزیت آلومینیومی را می توان به هم مالید تا ببینید چه واکنشی نشان می دهند. رنگ فیلم رنگ یکنواخت است، چسبندگی قوی است و حذف رنگ پس از خراش کار آسانی نیست.

۴٫ Drip

بوتانون پوشش فلوروکربن روی پانل دیوار خارجی را مشخص کرده و پوشش دیواره داخلی را با زایلن مشخص می کند. پس از ۵ دقیقه ، معرف را پاک کنید تا ببینید آیا قسمت پایینی آن است یا خیر.

۵٫ استاندارد

از تولیدکنندگان گزارش بازرسی کیفیت و گواهینامه ISO بخواهید تا کیفیت را به همراه مشخصات آن بهتر درک کنند.

بسیاری از صنایع ورق های ACP با کیفیت خوب ارائه می دهند. صنایع اوراق قرضه یکی از آنهاست  . ایران آلوتک معروف به پانل های با کیفیت و با دوام ، پیشرو بی چون و چرای تولید و عرضه پانل های کامپوزیت آلومینیوم در سراسر جهان بوده است.

خرید ورق های ACP می تواند مشکل باشد، اما با نکات ذکر شده ، کار ساده تر می شود.

کاربرد ورق کامپوزیت

آیا لیست قیمت ورق کامپوزیت را مطالعه کردید؟ آلومینیوم کامپوزیت پانل به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد تا نیازهای مدرن آنها را برآورده کند. آنها به عنوان ورق ACP یا پانل ACP شناخته می شوند که دکور واقعی معماری مدرن و پیچیده را با لمس ظریف طرحهای الهی تقویت می کند. ورق های ACP در طول سالیان متمادی جزء اصلی زندگی مردم شده اند. آنها امکانات سخت افزاری را به همراه نصب روان آن ارائه کرده اند. هنگام دکوراسیون داخلی و خارجی بسیار انعطاف پذیر و شایسته است. در اینجا ما در مورد مفید بودن ورق های ACP بحث کرده ایم.

ورق کامپوزیت آلومینیومی در نمای ساختمان

با مطالعه لیست قیمت ورق کامپوزیت متوجه خواهید شد که این ورقه ها از قیمت معقولی برخوردار می باشند. ورق های کامپوزیت آلومینیومی بسیار انعطاف پذیر و قوی هستند و بنابراین می توان از آنها برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده کرد. آنها در برابر الزامات مدرن طرح ها و سبک ها مقاومت می کنند و عمر چنین ورق ها را به مسافت بیشتری افزایش می دهد.

همچنین ، این ورق های ACP از نظر وزن سبک هستند و در دست گرفتن راحت هستند که توانایی مشابه آنها را افزایش می دهد. آنها از مواد اصلی تشکیل شده اند که ساختار و نمای ساختمان را برای مدت زمان طولانی حفظ می کنند. این ورق ها در بین سازندگان بسیار خواستار ارائه یک پانل موثر به مشتریان خود هستند. از آنها در روکش استفاده می شود زیرا مقاوم در برابر آتش هستند و دارای ویژگی غیر قابل اشتعال هستند تا از بروز دودهای مضر و قطرات خاکستر جلوگیری شود.

ورق کامپوزیت آلومینیومی در پارتیشن سازی

ادارات مختلف و ساختمان های شرکتی دارای پارتیشن برای استفاده بهینه از چیدمان فضایی هستند. این پارتیشن ها می توانند عمودی و همچنین افقی باشند تا سطح فضا افزایش یابد. با پارتیشن سطح بالا تراز کردن داخلی فقط با کمک ورق های ACP انجام می شود. آنها به شدت منطقه را شناسایی کرده و به طور خلاقانه سطح را به گونه ای تنظیم می کنند که محیط به طور موثر مورد استفاده قرار گیرد و در همان زمینه ، عالی و جذاب به نظر برسد.

لازم است پیچ ها را باز کرده و سپس طبق نیاز محیط آنها را جابجا کنید. حمل و نقل و جا به جایی آنها راحت است.

ورق کامپوزیت آلومینیومی در سقف کاذب

ورق های آلومینیومی، زیبایی طراحی داخلی را نشان می دهد که دما را به طور موثر حفظ می کند. آنها از هسته پلی اتیلن تشکیل شده اند. مقاوم در برابر حرارت هستند و دارای خواص مکانیکی، مقاوم در برابر گرد و غبار و همچنین مقاوم در برابر آب و هوای مختلف می باشند. در خارج از آن شکل محکمی دارد که طول عمر مواد را در مقایسه با سایر ورق ها افزایش می دهد. دوام طولانی دارند و بسیار مفید هستند.

ورق های آلومینیوم از تنوع بالایی برخور دارند

از آنها در ساخت تابلو های تبلیغاتی استفاده می شود. این مجموعه از مواد برای نمایش دهی بسیار مناسب هستند زیرا محکم اند و می توانند در برابر هرگونه تغییر در شرایط آب و هوایی مقاومت کنند. از آنها به دلیل استحکام و عملکرد عالی در کاربرد های مختلفی استفاده می شود.

ابعاد و قیمت ورق کامپوزیت

به عنوان یک نوع جدید از متریال، ورق کامپوزیت آلومینیوم دارای خواص بسیار عالی می باشد. در زندگی افراد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ورق کامپوزیت آلومینیومی چه در فضای باز و چه در داخل ساختمان سازگاری بسیار بالایی دارد.

البته این موضوع تنها به این دلیل نیست که عملکرد ورق کامپوزیت آلومینیومی خوب است، بلکه انتخاب ضخامت و مشخصات آن نیز مهم است. بنابراین ابعاد ورق کامپوزیت آلومینیومی برای اهداف مختلف چقدر است؟ امیدواریم مطالب زیر و همچنین لیست قیمت ورق کامپوزیت مورد استفاده شما قرار گیرد.

ورق کامپوزیت آلومینیومی دارای مقاومت در برابر آب و هوای مختلف، دوام بالا، ساخت راحت، کیفیت خوب، مقاومت عالی در برابر آتش، فیلتراسیون خوب، رنگ غنی و همچنین قابلیت سفارشی سازی است. این متریال یک مصالح ساختمانی بسیار عالی و مقرون به صرفه است. پردازش و شکل دادن آن نیز آسان است.

ورق کامپوزیت نه تنها دارای راندمان پردازش بالایی است، بلکه دارای دوره ساخت کوتاهی است که می تواند برش، شکاف، حفاری، اره کردن، پردازش و فرورفتگی، خمش، تا شدگی، چسباندن و غیره را بپذیرد و محصول نهایی با کیفیت عالی در دسترس قرار گیرد.

کاربرد های ورق های کامپوزیت آلومینیومی بسیار گسترده است. کاربرد های مختلف دارای الزامات ضخامت متفاوت برای ورق های کامپوزیت آلومینیومی هستند.

به طور کلی، ضخامت کلی ورق های کامپوزیت آلومینیوم معمولی ۳ میلی متر، ۴ میلی متر و ۶ میلی متر و غیره است. اندازه نسخه استاندارد به طور کلی ۱۲۲۰ * ۲۴۴۰ میلی متر است.

 

استاندارد ضخامت ورق کامپوزیت

علاوه بر این، می توان به داده های استاندارد ضخامت را بر اساس کاربرد های زیر  بررسی کرد:

ورق های کامپوزیت آلومینیومی برای پوشش دیوار های خارجی یا تابلوهای تبلیغاتی: صفحات آلومینیومی بالایی و پایینی معمولاً از آلومینیوم ضد زنگ ساخته می شوند.

این پوشش معمولاً با فلوروکربن یا پلی استر پوشانده می شود. ضخامت باید بالای ۰٫۲ میلی متر باشد و ضخامت کل اضافه شود. نمی تواند کمتر از ۴ میلی متر باشد.

ورق های آلومینیومی کامپوزیت داخلی: حداقل ضخامت ورق های آلومینیومی بالا و پایین نباید کمتر از ۰٫۱ میلی متر باشد، معمولاً حدود ۰٫۲ میلی متر و ضخامت کل معمولاً ۳ میلی متر است. پوشش ممکن است پوشش پلی استر یا پوشش اکریلیک باشد.

 

قیمت ورق کامپوزیت ضد حریق

بتن، فولاد و چوب مصالح مهمی برای اکثر ساختمان ‌هایی است که در شهر ها استفاده می ‌شوند. این ساختمان ها، چه مسکونی و چه تجاری، باید ایمنی و تناسب عالی را برای حفظ جان انسان ها در هنگام پریشانی فیزیکی نشان دهند.

آتش سوزی یکی از این تهدیدات است که سالانه جان هزاران نفر را در کشورها می گیرد و منجر به خسارت مالی تا میلیاردها دلار می شود.

بنابراین سوال این است که آیا ما مصالح ساختمانی مقاوم در برابر آتش داریم که بتواند جان گرانبهای انسان را حفظ کند؟ پاسخ ورق های ACP ضد حریق یا ورق های کامپوزیت آلومینیومی است.

به دلیل وجود لایه فوم ‘ساندویچ’ بین دو ورق آلومینیومی، این نوع ورق به کامپوزیت ساختاری ساندویچی معروف است.

ویژگی های ACP

ساندویچ ورق ها یا ورق های کامپوزیت آلومینیومی دارای خواص و ویژگی های بسیار عالی هستند که برای ساخت یک ساختمان ایمن مناسب هستند.

مقاومت حرارتی

ورق های کامپوزیت آلومینیومی مقادیر رسانای حرارتی متفاوتی دارند. این مقادیر به مواد هسته ساندویچ بستگی دارد. ورق های ACP اغلب هادی های ضعیف انرژی حرارتی هستند، به این معنی که گرما را به خوبی هدایت نمی کنند.

این ویژگی به دلیل طراحی خود تخته است. شکاف بین دو لایه بیرونی پل های حرارتی را به حداقل می رساند و در نتیجه رسانایی حرارتی ضعیفی دارد.

ورق های ساندویچ ضد حریق نیستند. برای تهیه ورق های کامپوزیت آلومینیومی ضد حریق، باید با فروشنده خود مشورت کنید. ورق های ضد حریق ACP از نظر طراحی مشابه سایر ساندویچ ورق ها هستند. تنها تفاوت در استفاده از ‘مواد هسته مقاوم در برابر آتش’ و ضخامت ورق های آلومینیومی خارجی است.

ویژگی های مکانیکی

ورق های کامپوزیت آلومینیومی هنگام استفاده در ساختمان ها استحکام، یکپارچگی ساختاری و وزن کم را نشان می دهند.

ورق های ACP در درجه اول به دلیل نسبت استحکام به وزن بالایی دارند.

 وزن سبک آلومینیوم

چگالی جرم کم مواد هسته مقاوم در برابر آتش. معمولاً ورق های ACP نزدیک به ۴ کیلوگرم بر متر مربع وزن دارند که برای کاهش تلاش و نگهداری ساختمان عالی است.

همه این ویژگی‌های فیزیکی برتر ورق‌ ها، آنها را به گزینه ‌ای عالی برای پرداختن زیبا به نمای بیرونی و داخلی ساختمان تبدیل می‌کند.

چطور این مجموعه به شما کمک می کند تا با کمک ورق کامپوزیت آلومینیومی، ساختمان مستحکم تر و جذاب تری داشته باشید.

ایران آلوتک یک پیشرو در صنعت در ارائه ورق های کامپوزیت آلومینیومی با کیفیت بالا برای ساختمان ها است. همچنین، با کار بر روی چندین پروژه ملی و بین‌المللی، ایران آلوتک قصد دارد در ارائه ورق‌های کامپوزیت مقاوم در برابر حریق برای جلوگیری از هرگونه خطر آتش‌ سوزی، پیشرو در صنعت باشد.

کیفیت بی ‌نظیر و پرداخت ورق‌های نسوز آلومینیومی ساندویچی به ما کمک کرده است تا اعتماد معماران ساخت ‌و ساز جهانی را جلب کنیم. علاوه بر این، ما نه تنها در ساخت، بلکه در پنل های کامپوزیت مقاوم در برابر آتش با هسته های آلومینیومی، FR و PE نیز تخصص داریم.

از ورق های ACP مقاوم و نسوز در خانه ها، اماکن تجاری و سایر سازه های تکمیلی ساختمانی استفاده کنید. با این وجود، یک گام عاقلانه که امروز برداشته می‌ شود، می ‌تواند در آینده خیلی چیزها را نجات دهد.

 

فروش اینترنتی ورق کامپوزیت

علاوه بر قیمت ورق کامپوزیت لازم است تا در زمان خزید ورق کامپوزیت آلومینیومی به صورت آنلاین به سایت و اعتبار فروشگاه نیز توجه کنیم.

شرکت ایران الوتک یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید ورق کامپوزیت الومینیومی می باشد که به صورت آنلاین نیز خدمات خود را ارائه می دهد.

ایران آلوتک یکی از بهترین شرکت های تولیدی ورق کامپوزیت است که سال هاست در زمینه تولید و فروش ورق کامپوزیت ارزان و با کیفیت فعالیت دارد. محصولات این مجموعه بسیار با دوام و مقاوم در برابر شرایط مختلف محیطی هستند. و می توانند در شرایط مختلف تحت دما های مختلف مقاومت بالایی نشان دهند.

این مجموعه می تواند به صورت آنلاین ورق کامپوزیت مورد نیاز شما را در رنگ ها، طرح ها و شکل های و همچنین اندازه های متنوعی با بهترین دلیوری برای شما ارسال کند.

این مجموعه متنوع ترین انواع ورق کامپوزیت را در طراحی ها و شکل های مختلفی برای استفاده ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی آماده ارسال دارد. یا استفاده از محصولات این مجموعه می توانید بهترین انواع ورق کامپوزیت الومینیومی را متناسب با نیاز و سلیقه خود تهیه کنید.

ایران آلوتک یکی از معتبر ترین و مطرح ترین تولیدی ها در زمینه فروش ورق کامپوزیت است که در میان رقبای خود تجربه بسیار بالایی دارد و بسیار شناخته شده است.

بنابراین اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای فروش ورق های کامپوزیت هستید و خدمات متفاوت و خاصی را مد نظر دارید، بهترین گزینه انتخاب شرکت نماسازان پارسا می باشد.

برای اطلاع دقیق از لیست قیمت ورق کامپوزیت آلومی پیک می توانید با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۲۰۶۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

1قیمت ورق کامپوزیت چقدر است؟
قیمت ورق کامپوزیت به طور میانگین از2.850.000 تا 4.120.000 ریال در هر متر مربع می باشد.
2چه عواملی بر قیمت ورق کامپوزیت موثر است؟
عواملی که معمولاً بر قیمت ورق کامپوزیت آلومینیومی تأثیر می گذارند عبارت اند از: محل نصب ورق کامپوزیت، مواد سازنده، اندازه و طرح.
3قیمت ورق کامپوزیت در کشور های دیگر چند دلار است؟
در کشور های دیگر قیمت ورق کامپوزیت از 5000 تا 10000 دلار متغیر است.

10 دیدگاه

 1. مرادی گفت:

  سلام وقت بخیر، آیا برای طراحی و ساخت نمای یک ساختمان مدرن هم می توان از ورقه های کامپوزیت استفاده کرد؟

  • modir گفت:

   وقت بخیر، بله شما می توانید برای تمامی ساختمان هایی که طراحی مدرن دارند و همچنین ساختمان هایی با نمای سنتی نیز از ورق کامپوزیت استفاده کنید. این پانل ها را می توانید از این مجموعه با مناسب ترین قیمت ورق کامپوزیت تهیه کنید.

 2. مرادی گفت:

  قیمت ورق کامپوزیت در کشور های دیگر چند دلار است؟ آیا در آمریکا و اروپا هم از ورق کامپوزیت آلومینیومی برای نمای ساختمان استفاده می کنند؟

  • modir گفت:

   قیمت ورق کامپوزیت در کشور های دیگر ممکن است ۱۲۰۰۰ دلار، ۲۰۰۰۰ دلار یا ۴۰۰۰۰ دلار برای یک خانه یک طبقه یا ۸۰،۰۰۰ دلار برای یک خانه دو طبقه و حتی تا ۴۰۰،۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد. بله ورق کامپوزیت آلومینیومی یکی از محبوب ترین مصالحی است که در کشور های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 3. احمدی گفت:

  با سلام
  ورق کامپوریت ضد حریق تا چه مقدار در برابر آتش دوام می آورد؟

 4. نگین گفت:

  سلام وقتتون بخیر قیمت هر ورق کامپوزیت درحال حاضر چقدر هست؟؟

  • modir گفت:

   سلام وقت به خیر
   لطف کنین برای اطلاع دقیق از قیمت ورق کامپوزیت مد نظرتون با توجه ابعاد و مشخصاتی که در نظر دارین با کارشناسای ما به شماره ۰۲۱۶۵۵۰۲۰۶۰،۰۲۱۶۵۵۲۸۱۲۸ تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن

 5. عسگری گفت:

  سلام من رنگ و طرح ورق کامپوزیتارو از کجا میتونم انتخاب کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

با ما در تماس باشید